• Banner

 • Banner

 • Obniżka
 • Nowy

Wózek transportowy 150kg

RM-07-001

Wózek transportowy platformowy magazynowy 150 kg

150,00 zł
139,50 zł Zniżka 7%
Brutto

Najniższa cena: 150,00 zł/ -7%

Dostawa 24h
Ilość
Duża ilość

  tel: 512 477 473

Zamów pon.-pt. 8:00-16:00

  Zwroty

30 dni na zwrot towaru

Opis

Uniwersalny wózek platformowy transportowy magazynowy do przewożenia wszelkiego rodzaju ciężkich i nieporęcznych ładunków. Wózek transportowy sprawdzi się w magazynie, firmie jak i garażu.

Wózek posiada antypoślizgową powierzchnię, a na krawędziach wykończony jest amortyzująca gumą. Składany uchwyt, dzięki czemu po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca.

Cztery koła, dwa skrętne, dwa stałe ułatwiają manewrowanie w wąskich przestrzeniach magazynowych. Gumowane ciche koła.

Wózek wykonano z najwyższej jakości stali, malowej proszkowo.

Wózek transportowy 150kg

 • Składany uchwyt.
 • Maksymalny udźwig: 150kg
 • Wymiary: Długość wózka: 73 cm
 • Wysokość wózka: 83 cm
 • Szerokość: 48 cm
 • Koła wózka: 10 cm

Wymiary powierzchni użytkowej:

 • Długość: 70 cm
 • Szerokość: 45 cm

Wózek transportowy platformowy magazynowy 150 kg

Wózek platformowy 150kg

SKU: RM-07-001

Wózek platformowy o nośności 150 kg to praktyczne narzędzie używane do transportu różnorodnych ładunków w magazynach, sklepach, fabrykach oraz innych miejscach wymagających przenoszenia ciężkich przedmiotów. Solidna i trwała rama, wykonana ze stali zapewnia wytrzymałość i długowieczność co jest bardzo ważne podczas profesjonalnego wykorzystywania. Platforma, na której umieszcza się ładunki, pokryta jest antypoślizgowym materiałem, aby zapobiec przesuwaniu się przedmiotów. Platforma dostosowana jest do przewożenia różnorodnej wielkości towarów, a wysokość od platformy do uchwytu jest dostosowana do wygodnego manewrowania przez użytkowników. Wózek jest wyposażony w cztery koła, z których dwa są skrętne (obrotowe) i dwa stałe. Uchwyt wózka jest składany dzięki czemu łatwiejsze jest przechowywanie i transport, gdy nie jest używany.

Wózek platformowy o nośności 150 kg jest niezwykle wszechstronny i znajduje zastosowanie w wielu miejscach: magazynach i halach produkcyjnych, sklepach i marketach, biurach i budynkach użyteczności publicznej czy w logistyce i transporcie. Wózek idealnie znajdzie zastosowanie podczas: przenoszenia surowców, komponentów, gotowych produktów, transportu towarów między magazynem a przestrzenią sprzedażową przenoszenia ciężkich paczek, sprzętu biurowego, mebli oraz ułatwia załadunek i rozładunek pojazdów, transport paczek wewnątrz centrów dystrybucyjnych.

Dzięki platformówce możemy zwiększyć efektywność, bezpieczeństwo pracy oraz wszechstronność zastosowania. Znacząco przyspiesza procesy transportowe, oszczędzając czas i wysiłek pracowników. Zmniejsza ryzyko urazów związanych z ręcznym przenoszeniem ciężkich przedmiotów. Może być używany do transportu różnorodnych ładunków, od małych paczek po większe i cięższe przedmioty.

Szczegóły produktu
REXXER
RM-07-001
5901180832519
RM-07-001
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku