Rękawice robocze

Rękawice robocze

Zapewnienie ochrony dłoniom jest niezwykle ważne. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport, czy pracujesz w branży mechanicznej, ogrodniczej czy budowniczej, sprawdź oferowane przez nas rękawice robocze! W asortymencie posiadamy rękawice warsztatowe nitrylowe oraz lateksowe, skórzane, poliuretanowe.

Wciąż rozszerzamy naszą ofertę by można znaleźć odpowiednia asortyment BHP. Oferujemy różne rękawiczki robocze, które są idealne zarówno podczas pracy w warsztacie, na budowie, podczas malowania, czy wykonywania drobnych prac.

Aktywne filtry

Zapewnij ochronę, korzystaj z rękawic REXXER

Oferowane przez nas rękawiczki warsztatowe zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić niezawodną ochronę i wygodę podczas pracy. Niektóre z naszych modeli posiadają specjalne poduszki, które skutecznie chronią przed odciskami, zmniejszając zmęczenie dłoni. Dodatkowo wybrane warianty zostały pokryte specjalną powłoką ochronną, która zwiększa ich wytrzymałość i trwałość.

Rękawice ochronne nie tylko dla pracowników

W naszej ofercie znajdują się nie tylko rękawice lateksowe, warsztatowe czy nitrylowe. Posiadamy również modele rowerowe. Nasz asortyment obejmuje warianty bez palców, które są doskonałe dla pasjonatów kolarstwa. Produkty te posiadają specjalną poduszkę, która zapewnia ochronę przed odciskami, jednocześnie zapewniając komfort podczas trzymania kierownicy.

Wybór rękawic roboczych

Nasze produkty dostępne są w różnorodnych kolorach. Oferujemy zarówno stonowane barwy, które pasują do każdego stroju, jak i bardziej odważne, które dodadzą charakteru Twojemu ubiorowi. Niektóre z naszych rękawic budowlanych posiadają specjalne właściwości antypoślizgowe, które zapewniają pewny chwyt w różnych warunkach. Dodatkowo posiadamy modele odblaskowe, które zapewnią Twoją widoczność, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa.

REXXER Hurt, Detal

Śledź nas na Facebooku