• Banner

  • Banner

SPAWALNICTWO
SPAWALNICTWO

SPAWALNICTWO

Jakie produkty można znaleźć w kategorii spawalnictwo?

Jak sama nazwa wskazuje, w tej kategorii znajdziecie wszystko co jest związane ze spawalnictwem. Kupicie tu między innymi półautomaty spawalnicze, inwertery oraz akcesoria takie jak uchwyty spawalnicze i zaciski biegunowe.

Aktywne filtry

Numer katalogowy: RA-01-190

Marka: REXXER

Szczypce zaciskowe MORSEA 250mm

Szczypce zaciskowe typu Morse znajdą zastosowanie w firmach hydraulicznych, zakładach spawalniczych itp. Dolna samozaciskowa szczęka umożliwia mocne zaciśnięcie szczęk na wybranym elemencie, zapobiegając jego ślizganiu i przemieszczaniu. Wykonane z wysokiej jakości stali CrV, dzięki czemu narzędzie jest bardziej trwałe.

Cena 14,27 zł Cena podstawowa 16,79 zł
Więcej
Duża ilość

Artykuły spawalnicze Rexxer - spawalnictwo

Jeśli szukacie niezawodnego sprzętu spawalniczego oczekując przy tym najwyższych standardów obsługi klienta – to dobrze trafiliście. Zapraszamy na zakupy!

Naszym priorytetem jest dostarczanie artykułów spawalniczych wysokiej jakości w przystępnych cenach. Gwarantuje to sprawdzony łańcuch dostaw, w pełni kontrolowana faza projektowania oraz zoptymalizowana produkcja.

Idealne artykuły spawalnicze we właściwym miejscu i czasie. Naszym celem od zawsze jest być firmą pierwszego wyboru dla klientów - gwarantują to kompetencje techniczne naszego zespołu w połączeniu ze sprawną organizacją naszej firmy.

Śledź nas na Facebooku