• Banner

  • Banner

BHP
Akcesoria i odzież BHP

BHP

Jakie produkty można znaleźć w kategorii BHP?

Trzon ofert stanowią różnorodne artykuły związane z BHP (Bezpieczeństwem i Higieną Pracy) takie jak kamizelki ostrzegawcze, kaski ochronne, nakolanniki, osłony twarzy, rękawice i kombinezony ochronne. Artykuły BHP w Rexxer - najpotrzebniejsze artykuły dostępne od reki :)

Aktywne filtry

Numer katalogowy: RD-03-246

Marka: REXXER

Taśma ostrzegawcza biało czerwona 70mm 500m

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona to elastyczny materiał wykonany z plastiku, który jest używany do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 29,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RD-03-244

Marka: REXXER

Taśma ostrzegawcza biało czerwona 70mm 200m

Taśma ostrzegawcza to elastyczny materiał wykonany z plastiku, który jest używany do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 11,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RD-03-245

Marka: REXXER

Taśma biało czerwona 70mm 100m

Taśma biało czerwona używana do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 6,39 zł
Więcej
Duża ilość

Artykuły BHP Rexxer - dlaczego właśnie my?

Szukacie odpowiednich artykułów ochronnych BHP do swojej firmy? Oczekujecie najwyższych standardów obsługi klienta? – to dobrze trafiliście. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Naszym priorytetem jest dostarczanie artykułów BHP wysokiej jakości w przystępnych cenach. Gwarantuje to sprawdzony łańcuch dostaw, w pełni kontrolowana faza projektowania oraz zoptymalizowana produkcja.

Idealne artykuły BHP we właściwym miejscu i czasie. Naszym celem od zawsze jest być firmą pierwszego wyboru dla klientów - gwarantują to kompetencje techniczne naszego zespołu w połączeniu ze sprawną organizacją naszej firmy.

Śledź nas na Facebooku