Wiadra budowlane

Wiadra budowlane

Wiadra, kubły i kastry budowlane : Sprawdź naszą ofertę i wybieraj produkty w atrakcyjnych cenach z szybką dostawą do firmy, domu, na budowę, do magazynu, czy sklepu!

Aktywne filtry

Numer katalogowy: RC-13-048

Marka: REXXER

Wiadro budowlane 16L z lejkiem

Wiadro budowlane z lejkiem to plastikowy, okrągły pojemnik o pojemności 16l. Wiadra budowlane są powszechnie wykorzystywane na placach budowy i w innych branżach związanych z pracami remontowymi i budowlanymi albo w każdym gospodarstwie domowym.

Cena 7,39 zł Cena podstawowa 8,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-13-046

Marka: REXXER

Wiadro budowlane 20L

Wiadro budowlane, 20L.  Wiadra budowlane są powszechnie wykorzystywane na placach budowy i w innych branżach związanych z pracami remontowymi i budowlanymi albo w każdym gospodarstwie domowym.

Cena 8,13 zł Cena podstawowa 9,79 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-13-060

Marka: REXXER

Kastra budowlana 80L prostokątna 77x50cm

Kastra budowlana prostokątna to popularny pojemnik, który jest używana do przygotowywania i mieszania różnego rodzaju materiałów budowlanych, takich jak zaprawa murarska, tynk czy beton.

Cena 28,70 zł Cena podstawowa 32,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-13-055

Marka: REXXER

Kastra budowlana 40L okrągła 50cm

Kastra budowlana okrągła Pojemność kastry: 40 L Średnica górna: [Ø] 50 cm Średnica dolna: [Ø] 39 cm Wysokość: [h] 27 cm Boczne uchwyty: tak

Cena 19,13 zł Cena podstawowa 21,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-13-057

Marka: REXXER

Kastra budowlana 65L okrągła 58cm

Kastra budowlana 65 L okrągła to popularny pojemnik, który jest używana do przygotowywania i mieszania różnego rodzaju materiałów budowlanych, takich jak zaprawa murarska, tynk czy beton.

Cena 22,25 zł Cena podstawowa 26,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-13-058

Marka: REXXER

Kastra budowlana 90L okrągła 63cm

Kastra budowlana okrągła to popularny pojemnik, który jest używana do przygotowywania i mieszania różnego rodzaju materiałów budowlanych, takich jak zaprawa murarska, tynk czy beton.

Cena 26,46 zł Cena podstawowa 33,49 zł
Więcej
Duża ilość

Wiadra budowlane

Pomagamy podjąć nowe wyzwania budowlane. Sprawdź narzędzia w naszej ofercie wiader, kubłów i kastr budowlanych. W REXXER zapewniamy najwyższą jakość i niezawodność, dzięki czemu praca na budowie, w ogrodzie, sklepie czy na produkcji, stanie się prawdziwą przyjemnością! Nasze wiadra, kubły i kastry zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych zadaniach budowlanych. Wykonane z tworzyw najwyższej jakości, gwarantują dużą wytrzymałość nawet w najbardziej wymagających warunkach. Sprzedajemy wiadra o różnej pojemności, które idealnie dostosują się do potrzeb. Wiadra pomieszczą dużą ilość materiałów, a kastry umożliwią mieszanie, czy przechowywanie zaprawy i organizację narzędzi. Produkty wyposażone są w wygodne uchwyty i ergonomiczne kształty, zapewniający łatwe przenoszenie. Niezależnie od budowy, remontu czy pracy w ogrodzie – nasze produkty są niezastąpione! Kup wiadra, kubły i kastr budowlane w atrakcyjnej cenie i zbuduj swój sukces!

EN Construction buckets, Mortar containers

DE Eimer für Bauzwecke, Baukasten

RU Ведро растворное

UA Відро будівельне

RO Galeata pentru mortar/constructii

CZ Stavebni kbelik, Nádoby na maltu

SK Stavebni vedierko

LT Kibiras

LV Būvniecības spainis

EE Ehitusamber, Contenedores de mortero

Śledź nas na Facebooku