Taśmy odblaskowe

Taśmy odblaskowe

W tej kategorii znajdują się produkty takie jak: taśma ostrzegawcza, czy taśma odblaskowa – bezpieczeństwo zawsze w cenie

Wybierając taśmy ostrzegawcze, lub odblaskowe warto zwrócić uwagę na trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne czy wilgoć. Oferowane taśmy są wykonane z tworzywa PCV, ale i winylu. Bardzo dobrze przylegają nawet do nierównej powierzchni. Taśmy bez kleju doskonale nadają się do grodzenia terenów, oznaczania dróg przeciwpożarowych, terenów budowy czy dróg ewakuacyjnych, wejściowych w obiektach sportowych. Taśmy ostrzegawcze często pełnią rolę ostrzegawczo-informacyjną. 

Biało-czerwona taśma ostrzegawcza

Taśma ostrzegawcza biało czerwona stosowana jest do odgradzania miejsc, gdzie realizowane są roboty zimne. Dostępne są również taśmy żółto-czerwone, który zazwyczaj wykorzystuje się do wyznaczania tras, ale także ich oznakowania. Taśmę samoprzylepną można zastosować jako podłogową, bez pozostawiania śladów kleju po usunięciu. 

Aktywne filtry

Numer katalogowy: RD-03-246

Marka: REXXER

Taśma ostrzegawcza biało czerwona 70mm 500m

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona to elastyczny materiał wykonany z plastiku, który jest używany do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 29,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RD-03-244

Marka: REXXER

Taśma ostrzegawcza biało czerwona 70mm 200m

Taśma ostrzegawcza to elastyczny materiał wykonany z plastiku, który jest używany do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 11,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RD-03-245

Marka: REXXER

Taśma biało czerwona 70mm 100m

Taśma biało czerwona używana do oznaczania i oznajmiania potencjalnych niebezpieczeństw lub ograniczeń w danym obszarze.

Cena 6,39 zł
Więcej
Duża ilość

Taśmy ostrzegawcze i sygnalizacyjne

Śledź nas na Facebooku