Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze

Zastanawiasz się jaki agregat prądotwórczy wybrać? Chcesz być przygotowany na blackout, czyli wyłączenia prądu? Uniezależnij się od dostaw energii i bądź bardziej mobile.

Agregaty prądotwórcze STANLEY

Kup w konkurencyjnej cenie agregat prądotwórczy. W ofercie sklepu REXXER można znaleźć do zakupu produkty takie jak generator prądu dla w wersjach pro i standard w konkurencyjnej cenie. Zapytaj o ofertę dostaw hurtowych. Wszystkie generatory prądu dostępne są wprost z magazynu w ciągu 24h od zamówienia. ⚡ Każdy z agregatów prądotwórczych, z uwagi na swoją wagę, wysyłany jest na palecie. Każda paleta jest zabezpieczona na czas dostawy.

Aktywne filtry

Numer katalogowy: SG6500

Marka: STANLEY

Agregat Generator prądu 6.5kW 400V AVR STANLEY

Generator prądotwórczy STANLEY. Napięcie 230V/400V , Moc znamionowa 6000W, moc maksymalna 6500W. System stabilizacji AVR . Silnik 4 suwowy chłodzony powietrzem o pojemności 458 cm3 i mocy 18 KM przy prędkości obrotowej 3240 obr/min. Pojemność zbiornika paliwa 25 L , pojemność zbiornika oleju 1,1 L. Rozruch elektryczny za pomocą akumulatora 17Ah i ręczny....

Cena 3 299,00 zł Cena podstawowa 3 799,00 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RM-10-010

Marka: REXXER

Kanister 10L

Kanister 10L Pojemność kanistra: 10 L, Kolor: czerwony, Materiał: poliuretan

Cena 29,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: SG5600

Marka: STANLEY

Agregat 5 kW STANLEY

Agregat prądotwórczy ze stabilizacją napięcia AVR. Miedziane uzwojenie. Prąd znamionowy 21.6A. Przeznaczony do zasilania Smoker BBQ, lub do food trucka.

Cena 3 200,00 zł Cena podstawowa 3 749,00 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RM-10-005

Marka: REXXER

Kanister 5L PU REXXER

Kanister o pojemności 5 L, Kolor: czerwony, Materiał: poliuretan

Cena 19,99 zł
Więcej
Duża ilość

Agregaty prądotwórcze

Agregat prądotwórczy pozwala na wytwarzanie energii elektrycznej w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej PGE czy ENEA. W dzisiejszych czasach, generator prądu jest niezastąpionym urządzeniem w wielu sytuacjach, takich jak prace budowlane, awarie zasilania czy wyjazdy na działkę. Od wielu lat sprzedajemy generatory prądu, znamy ich zastosowania, rodzaje, sposoby sprzedaży i eksploatacji, zasady działania oraz zalety i wartości tych urządzeń.

Wiele z agregatów dostępnych w ofercie REXXER.pl jest wykorzystywanych do zasilania urządzeń takich jak: wiertarki, szlifierki, młoty udarowe, spawarki, betoniarka, pompy, czy oświetlenie placu budowy, czyli wszędzie tam, gdzie trudno o zasilanie z sieci. Najczęstszym wyborem są najprostsze agregaty prądotwórcze jednofazowe 230V. Do większych urządzeń proponujemy agregaty trójfazowe, czy generator prądotwórczy trójfazowy 400V. 

Agregaty prądotwórcze Warszawa

Agregaty prądotwórcze Warszawa, Grodzisk, Łódź

Trójfazowe generatory prądu, takie jak generator trójfazowy, są z kolei przeznaczone dla większych urządzeń i maszyn, które potrzebują większej mocy. Są one częściej wykorzystywane na budowach, w przemyśle czy w rolnictwie.

W przypadku prowadzenia działalności gastronomicznej na kółkach, jak np. food truck, agregat prądotwórczy do food trucka jest niezbędny do zasilania urządzeń kuchennych, takich jak lodówki, kuchenki czy ekspresy do kawy. Ważne jest, aby agregat do prądu był cichy, ekonomiczny oraz miał odpowiednią moc.

REXXER - Sprzedaż zagraniczna agregatów prądotwórczych

Zapraszamy do kontaktu z działem Sprzedaży Hurtowej

EN Gasoline generators (generator)

RO Generatoare de energie

FR Groupe électrogène

DE Stromgenerator

IT Generatori di corrente

UA Генераторы тока

ES Generadores de corriente

CZ Generátory vytvářející proud

HU Áramfejlesztő generátorhoz

Śledź nas na Facebooku