• Banner

  • Banner

  • Obniżka
  • Nowy

Wózek transportowy 300kg

RM-07-002

Wózek transportowy platformowy magazynowy 300 kg

220,00 zł
200,20 zł Zniżka 9%
Brutto

Najniższa cena: 220,00 zł/ -9%

Dostawa 24h
Ilość
Duża ilość

  tel: 512 477 473

Zamów pon.-pt. 8:00-16:00

  Zwroty

30 dni na zwrot towaru

Opis

Uniwersalny wózek platformowy transportowy magazynowy do przewożenia wszelkiego rodzaju ciężkich i nieporęcznych ładunków. Wózek transportowy sprawdzi się w magazynie, firmie jak i garażu. Wytrzymały wózek z płaską platformą jest wyposażony w uchwyt, który umożliwia łatwe manewrowanie nawet jedną ręką, gdy jest załadowany. Wózek ułatwia szybkie poruszanie się po magazynie lub garażu. Trwała, odporna na rdzę aluminiowa rama i bardzo wytrzymałe ciche, gumowe koła antyprzebiciowe zapewniają płynną pracę wózka nawet przy intensywnym użytkowaniu w magazynach lub garażach. Cztery koła, dwa skrętne, dwa stałe ułatwiają manewrowanie w wąskich przestrzeniach magazynowych. Stalowa rama i wzmocniona platforma ładunkowa pozwalają, aby wózek udźwignął maksymalne obciążenie 300 kg.

Wózek posiada antypoślizgową powierzchnię, a na krawędziach wykończony jest amortyzująca gumą. Składany uchwyt, dzięki czemu po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca.

Wózek wykonano z najwyższej jakości stali, malowej proszkowo.

Wózek transportowy 300kg

  • Składany uchwyt.
  • Maksymalny udźwig: 300kg
  • Wymiary: Długość wózka: 91 cm
  • Wysokość wózka: 83 cm
  • Szerokość: 61 cm
  • Koła wózka: 12,5cm

Wymiary powierzchni użytkowej:

Długość: 90 cm

Szerokość: 60 cm

Wózek transportowy platformowy magazynowy 300 kg

Wózek platformowy 300kg

SKU: RM-07-002

Wózek platformowy o nośności 300 kg to praktyczne narzędzie używane do transportu różnorodnych ładunków w magazynach, sklepach, fabrykach oraz innych miejscach wymagających przenoszenia ciężkich przedmiotów. Solidna i trwała rama, wykonana ze stali zapewnia wytrzymałość i długowieczność co jest bardzo ważne podczas profesjonalnego wykorzystywania. Platforma, na której umieszcza się ładunki, pokryta jest antypoślizgowym materiałem, aby zapobiec przesuwaniu się przedmiotów. Platforma dostosowana jest do przewożenia różnorodnej wielkości towarów, a wysokość od platformy do uchwytu jest dostosowana do wygodnego manewrowania przez użytkowników. Wózek jest wyposażony w cztery koła, z których dwa są skrętne (obrotowe) i dwa stałe. Uchwyt wózka jest składany dzięki czemu łatwiejsze jest przechowywanie i transport, gdy nie jest używany.

Wózek platformowy o nośności 300 kg jest niezwykle wszechstronny i znajduje zastosowanie w wielu miejscach: magazynach i halach produkcyjnych, sklepach i marketach, biurach i budynkach użyteczności publicznej czy w logistyce i transporcie. Wózek idealnie znajdzie zastosowanie podczas: przenoszenia surowców, komponentów, gotowych produktów, transportu towarów między magazynem a przestrzenią sprzedażową przenoszenia ciężkich paczek, sprzętu biurowego, mebli oraz ułatwia załadunek i rozładunek pojazdów, transport paczek wewnątrz centrów dystrybucyjnych.

Dzięki platformówce możemy zwiększyć efektywność, bezpieczeństwo pracy oraz wszechstronność zastosowania. Znacząco przyspiesza procesy transportowe, oszczędzając czas i wysiłek pracowników. Zmniejsza ryzyko urazów związanych z ręcznym przenoszeniem ciężkich przedmiotów. Może być używany do transportu różnorodnych ładunków, od małych paczek po większe i cięższe przedmioty.

Szczegóły produktu
REXXER
RM-07-002
5901180832526
RM-07-002
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku