• Banner

  • Banner

kombinerki
  • kombinerki

Kombinerki 160mm

RA-01-001

Szczypce uniwersalne kombinerki 160 mm

16,69 zł
Brutto
Dostawa 24h
Ilość
Duża ilość

  tel: 512 477 473

Zamów pon.-pt. 8:00-16:00

  Zwroty

30 dni na zwrot towaru

Opis

Kombinerki 160mm

  • SKU: RA-01-001

Szczypce uniwersalne znane również pod nazwą kombinerki to jedne z najbardziej popularnych narzędzi i mogą posłużyć do - zginania, zaciskania, przytrzymywania oraz cięcia. Wysoce funkcjonalne narzędzie ręczne, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno profesjonalistom, jak i hobbystom. Wykonane z wysokiej jakości stali narzędzie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i precyzyjnym cięciem. Ergonomiczny uchwyt zwiększa komfort użytkowania, a pewny chwyt zapewnia dwu komponentowy materiał z jakiego są wykonane rączki. Uniwersalność zastosowania umożliwia wykorzystanie narzędzia w wielu różnych pracach.

Najważniejsze zalety:

  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich wytrzymałość i trwałość.
  • Uniwersalność zastosowania - narzędzie może być wykorzystywane w wielu różnych pracach.
  • Ergonomiczny uchwyt zwiększa komfort użytkowania.
  • Precyzyjne cięcie umożliwia dokładne przycięcie różnego rodzaju materiałów.
  • Wygodna i prosta w obsłudze konstrukcja.

Kombinerki

  • Materiał: Stal CrV
  • Długość: 160 mm

RU плоскогубцы

Szczegóły produktu
REXXER
RA-01-001
5907779942348
RA-01-001
Nowy
15 innych produktów w tej samej kategorii:

Numer katalogowy: RA-01-143

Marka: REXXER

Szczypce czołowe precyzyjne 115mm CRV

Szczypce precyzyjne czołowe wykonane z wysokiej jakości stali krawędzie tnące, zapewniają precyzyjne cięcie. Posiadają precyzyjny chwyt, takie narzędzie przyda się każdemu w warsztacie jak i w domu. Wykonane jest z wytrzymałej stali CrV, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 8,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-175

Marka: REXXER

Szczypce do zaciskania konektorów 210mm

Szczypce do zaciskania konektorów posiadają funkcję ściągania izolacji oraz zaciskania końcówek zaciskowych. Idealny przedmiot dla majsterkowiczów. Szczypce posiadają odpowiedni uchwyt i kształt zapewni wygodną pracę

Cena 17,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-141

Marka: REXXER

Szczypce wygięte wydłużone precyzyjne 130mm CRV

Precyzyjne szczypce wygięte wydłużone precyzyjne to wysokiej jakości szczypce o wypolerowanych główkach, które przydadzą się każdemu majsterkowiczowi. Narzędzie przyda się w domu i w warsztacie. Wykonane są z wytrzymałej stali CrV, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 10,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-140

Marka: REXXER

Szczypce uniwersalne precyzyjne 115mm CRV

Precyzyjne szczypce uniwersalne przeznaczone do prac przy wszelkiego rodzaju elektronice. Szczypce uniwersalne przydatne do różnego rodzaju precyzyjnych prac montażowych i serwisowych. Wykonane są z wytrzymałej stali CrV, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 8,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-142

Marka: REXXER

Szczypce boczne precyzyjne 115mm CRV

Precyzyjne szczypce boczne służą przede wszystkim do cięcia przewodów, drutów, opasek itp. Ostre krawędzie umieszczone są równolegle w stosunku do ramion rączek. Wykonane z wysokiej jakości stali CrV, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i zapewniają skuteczne cięcie, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 9,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-160

Marka: REXXER

Szczypce tynkarskie 250mm

Szczypce tynkarskie przeznaczone są do prac zbrojarskich, wykorzystywane do skręcania i odcinania drutu podczas wiązania zbrojeń. Długie ramienia szczypiec pozwalają im wykorzystywać dużą siłe cięcia. Szczypce tynkarskie posiadają utwardzane i wyszlifowane szczęki. Niezbędne przy wszelkich pracach zbrojarskich, tynkarskich na budowie.

Cena 18,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: S4053

Szczypce odgięte 200mm 1000V

Szczypce uniwersalne to narzędzie służące do łatwiego i bezpiecznego zdjęcia izolacji z kabli, a także ich cięciem i wyginaniem. Szczypce zapewniają ochronę przeciwporażeniową prądem elektrycznym do 1000 Volt podczas pracy przy instalacjach elektrycznych. Sprawdzą się w warsztatach oraz na budowie. Część robocza wykonana jest z wysokiej jakości stali CrV...

Cena 32,49 zł
Więcej
Chwilowo brak

Numer katalogowy: RA-01-007

Marka: REXXER

Szczypce boczne 180mm CRV

Szczypce boczne służą przede wszystkim do cięcia przewodów, drutów, opasek itp. Ostre krawędzie umieszczone są równolegle w stosunku do ramion rączek. Wykonane z wysokiej jakości stali CrV, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i zapewniają skuteczne cięcie. Pewny chwyt zapewnia dwu komponentowy materiał z jakiego są wykonane rączki.

Cena 14,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-145

Marka: REXXER

Szczypce precyzyjne zestaw 115mm CRV 5el

Szczypce precyzyjne dedykowane są do prac wymagających precyzji i dokładności. Zestaw takich szczypiec przyda się każdemu w warsztacie lub nawet w domu. Narzędzia wykonane są z wytrzymałej stali CrV, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 39,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RD-01-050

Marka: REXXER

Szczypce do glazury 200mm

Szczypce do cięcia, łamania glazury zwane popularnie "papużki", rękojeści pokryte tworzywem PCV które zapobiegają wyślizgiwaniu z dłoni co znacznie poprawia komfort pracy. Wąskie szczęki pozwalają na precyzyjną pracę.

Cena 14,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-205

Marka: REXXER

Szczypce do rur 175mm TURBO

Majsterkowicz i profesjonalista wykorzysta je do przytrzymywania, odkręcania elementów o różnych kształtach. Doskonale się sprawdza w domu i warsztacie. Narzędzie to jest wykonane ze stali CrV wytrzymałej na uszkodzenia i odkształcenia mechaniczne. Uchwyt pokryty gumą zapewnia mocny chwyt w dłoni i bezpieczną pracę.

Cena 23,39 zł Cena podstawowa 25,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RA-01-144

Marka: REXXER

Szczypce półokrągłe precyzyjne 120mm CRV

Szczypce półokrągłe precyzyjne idealnie nadają się do prac precyzyjnych w elektronice, modelarstwie lub mikromechanice. Zapewniają precyzyjne cięcie. Wykonane jest z wytrzymałej stali CrV, a uchwyt jest pokryty specjalną gumowaną powłoką.

Cena 9,99 zł
Więcej
Duża ilość

Śledź nas na Facebooku