• Banner

 • Banner

 • Nowy

Ostrzałka do noży

RC-02-190

Ostrzałka do noży, cztery kamienie 400, 1000, 3000, 8000. Prowadnica, Drewniana podstawa z gumą antypoślizgową

80,00 zł
Brutto
Dostawa 24h
Ilość
Duża ilość

  tel: 512 477 473

Zamów pon.-pt. 8:00-16:00

  Zwroty

30 dni na zwrot towaru

Opis

Elegancka ostrzałka do noży, dłut, niezwykle precyzyjna, Kamienna Ostrzałka do noży na mokro. Doskonała dla osób, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad ostrzeniem noża. Dwustronny system ostrzenia o ziarnistości 400/1000 i 3000/8000 zapewnia doskonałe rezultaty w nadaniu nowego życia nożom. Jedna strona ostrzałki o gradacji 3000, druga o ziarnistości 8000 pozwala na perfekcyjne naostrzenie każdego noża. Ostrzenie noży, czy dłut tą ostrzałką, to przygoda, sztuka tworzenia.

Profesjonalny zestaw osełka do noży

Prowadnica do ostrzenia noży na kamieniach, zaprojektowana specjalnie, aby ułatwić ostrzenie noży na kamieniach wodnych. To właśnie, dzięki tej prowadnicy, zamocowanej na ostrzonym nożu uzyskuje się prawidłowy kąt ostrza noża. Prowadnica rekomendowana do ostrzenia noży o szerokości ostrza powyżej 2 cm. To niezbędny element, do kamiennych ostrzałek noży. Prowadnica pomaga ustawić nóż pod odpowiednim katem i utrzymać stały kąt podczas ostrzenia. 

Jak naostrzyć nóż, czy dłuto stolarskie

Namocz kamień osełki w wodzie lub użyj oleju do ostrzałek. Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Do ostrzenia noża użyj jednej lub dwóch stron kamienia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

Gradacja 400 Użyj tej strony tylko wtedy, gdy nóż jest naprawdę tępy. By naostrzyć nóż, przesuń go po kamieniu lekko dociskając, kilkukrotnie najpierw jedną, potem drugą stronę noża. Ostrząc nóż staraj się zachować odpowiedni kąt pochylenia noża 15°-30°.

Gradacja 3000 - służy do wygładzania powierzchni noża. Można jej używać do podostrzenia i wygładzania noża. Delikatnie przesuń najpierw jedną, potem drugą stronę noża.

Dłuta stolarski do drewna miękkiego należy ostrzyć pod kątem 15°-25°. Dłuta do drewna twardego ostrzymy pod kątem 25°-35°.

Osełka do noży

 • Typ ostrzałki - ręczna
 • Materiał ścierny - korund
 • Wymiary 180x60x27 mm
 • Gradacja 400/1000
 • Gradacja 3000/8000

Przeznaczenie:

 • Ostrzenie noży stalowych
 • Ostrzenie dłut do drewna
 • Do dłut do rzeźbienia
 • Ostrzenie tasaków
 • Ostrzenie nożyczek

Zawartość opakowania 

 • Osełka kamień wodny 400/1000
 • Osełka kamień wodny 3000/8000
 • Prowadnica do ostrzenia noży na kamieniu
 • Drewniana elegancka podstawa

Zestaw kamieni do ostrzenia szczególnie polecana do ostrzenia noży kuchennych fiskars, gerlach, do nożyczek, siekier, dłut stolarskich.

Szczegóły produktu
REXXER
RC-02-190
5901180832649
RC-02-190
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Numer katalogowy: RC-08-106

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 6mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 6 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 6,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-132

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 32mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 32 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 11,89 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-225

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 25mm guma

Dłuto do drewna o rozmiarze 25 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada dwumateriałowy gumowy uchwyt zapewniający pewny chwyt, wygodę oraz bezpieczeństwo. Długa praca narzędziem jest komfortowa. Rękojeść...

Cena 25,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-212

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 12mm guma

Dłuto do drewna o rozmiarze 12 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada dwumateriałowy gumowy uchwyt zapewniający pewny chwyt, wygodę oraz bezpieczeństwo. Długa praca narzedziem jest komfortowa. Rękojeść...

Cena 24,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-210

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 10mm guma

Dłuto do drewna o rozmiarze 10 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada dwumateriałowy gumowy uchwyt zapewniający pewny chwyt, wygodę oraz bezpieczeństwo. Długa praca narzedziem jest komfortowa. Rękojeść...

Cena 23,99 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-108

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 8mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 8 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 7,49 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-114

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 14mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 14 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 9,50 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-216

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 16mm guma

Dłuto do drewna o rozmiarze 16 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada dwumateriałowy gumowy uchwyt zapewniający pewny chwyt, wygodę oraz bezpieczeństwo. Długa praca narzędziem jest komfortowa. Rękojeść...

Cena 25,29 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-122

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 22mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 22 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 10,89 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-125

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 25mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 25 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 10,98 zł
Więcej
Duża ilość

Numer katalogowy: RC-08-115

Marka: REXXER

Dłuto do drewna 15mm

Dłuto do drewna o rozmiarze 15 mm jest dedykowane do pracy przy obróbce drewna o różnej twardości. Pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wzoru. Dłuto wykonane jest ze stali narzędziowej odpornej na uszkodzenia. Posiada wygodny uchwyt z tworzywa. Dostępne jest w różnych rozmiarach, zatem każdy może dobrać odpowiednie dłuto do swoich potrzeb.

Cena 11,99 zł
Więcej
Duża ilość

Śledź nas na Facebooku